46. השומרים החדשים: אורי פליקס, מאיר דויטש ויגאל דילמוני מהשטח ועד למסדרונות השלטון, אלו האנשים שיודעים שאין לנו ארץ אחרת // בתאל קולמן

לפני 15 שנה חבר מאיר דויטש (39) – כיום מנכ”ל תנועת “רגבים” – לאברך אלמוני בשם בצלאל סמוטריץ’, והיה בין מקימי הארגון. במהלך השנים הפכה רגבים לארגון המוכר ביותר בנושאי שמירה על הקרקע, שחקן מרכזי במסדרונות בג”ץ והכנסת, ואוטוריטה מקצועית של ידע בעיצוב מדיניות המקרקעין של מדינת ישראל. בין הנושאים המרכזיים ניתן למנות את קידום חוק קמיניץ, הסדרת ההתיישבות הבדואית בנגב וחוק ההסדרה.

צילום: באדיבות רגבים, באדיבות השומר החדש

מנכ”ל מועצת יש”ע יגאל דילמוני (50) הגיע לפני עשור למועצת יש”ע של דני דיין ונפתלי בנט. שניהם התקדמו לליגה הארצית, אך הוא נשאר במקום שבו הוא מרגיש שיש לו השפעה אמיתית על קידום יהודה ושומרון. בשנים האחרונות קידם קמפיינים רבים, בהם קמפיין הריבונות, ההתנגדות להקפאה ולשחרור מחבלים והמאבק בעסקת המאה. הוא פועל דרך קשר בלתי אמצעי עם שרים, ח”כים וראשי רשויות, ועם כריזמה בולטת.

אורי פליקס (38) הוא מנהל תוכנית המנהיגות של “השומר החדש” ומתגורר בגיתית שבבקעת הירדן. הוא ייסד את פרויקט ההתנדבות של הארגון בירושלים ובקעת הירדן. בשנה האחרונה הוא מנהל את תוכנית המנהיגות החינוכית של השומר, שנת השירות במצפים בצפון. השנה הקים מצפה חדש סמוך למחנה גדי, הראשון של הארגון בבקעת הירדן.

המשפיעים – הכתבות
מסדר הדתל״שים
דרושות נשים
המשפיעים בפרסום
המיינסטרים החדש
כובשי כיפות

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!